Değişim

www.monaks.com’dan satın almış olduğunuz bir ürünü başka bir ürünle değiştirmek istiyorsanız, kargonuz ile size ulaşan İade-Değişim Formu’nu değişim talep ettiğinizi belirterek fatura ve irsaliye ile birlikte bize göndermeniz gerekmektedir. Hangi model ile değiştirilmesini istiyorsanız İade-Değişim Formu’nun açıklama kısmına istediğiniz ürünün model numarasıyla birlikte ürünün ismini tam olarak yazmanız gerekmektedir. (Örnek: Aqua Di Polo 1987 APL3A119501 Erkek Kol Saati)

Ayrıca almış olduğunuz model dışında farklı bir model ile değişim talep ettiğinizde fiyat farkı mevcut ise, sizin tarafınızdan ödenecek fiyat farkı bize ulaştıktan sonra gönderim yapılır.

Bizim tarafımızdan iade edilecek tutar olması durumunda iade edilecek tutar 5 iş günü içerisinde hesabınıza ulaşır.

Değişim için ürünü bize gönderirken kargo ücretini karşılamanız gerekmektedir, yeni ürünü biz size gönderirken kargo bizim tarafımızdan karşılanır.

İade

Yaptığınız alışverişte, ürün iadesini 14 gün içerisinde yapabilirsiniz. Size olabilecek en iyi internet alışveriş deneyimini yaşatmak istediğimiz için iadenizle hemen ilgilenmekteyiz. Herhangi bir nedenle alışverişinizden memnun kalmadıysanız, Bize 7/24 Müşteri Hizmetleri e-mail adresimiz info@monaks.com adresinden veya 08502550477 numaralı Müşteri Hizmetleri numaramızdan, Hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında , mesai saati dışında ise sesli mesaj bırakarak ulaşabilirsiniz.

İade Kabul Şartları

Ürünün kullanılmamış, orijinal kutusunda ve tekrar satılabilir durumunu koruyor olması gerekir. Ayrıca faturanın ve irsaliyenin ürünler ile geri gönderilmesi gerekmektedir; aksi takdirde iadeniz kabul olmayacaktır.

Kapıda Nakit Ödeme yaptıysanız para iadesi banka hesabınıza transfer edilecektir. Lütfen iade yaparken İade-Değişim Formu’na IBAN numaranızı yazmayı unutmayınız.

İade talep ettiğiniz ürün tarafımıza ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra maksimum 5 iş günü içerisinde ödemeniz size iade edilir. İade yaparken ürünü Yurtiçi Kargo ile ücret ödemeden karşı ödemeli olarak bize gönderebilirsiniz. Ürünü götürdüğünüz Yurtiçi Kargo’da Alıcı kısmına aşağıdaki firma ismimizi yazmanız yeterli: GSS Pazarlama ve Dış Ticaret AŞ

Not: Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo dışında başka bir kargo firması ile karşı ödemeli iade gönderimleri kabul edilmeyecektir.

Top